Polskie menu i europejskie radio w amerykańskim Ford Escape

Radio Ford Escape polskie menu

Ford Motor Company produkuje od wielu lat na rynek amerykański zgrabnego suva pod nazwą Escape. To bardzo popularne auto można często spotkać w Polsce. Klientów kusi nie tylko jego cena ale i wyposażenie. Niestety w przypadku aut pochodzących z USA do pełni szczęścia brakuje dostosowania multimediów na nasz rynek.

Polskie menu w Ford Escape

Standardowo wyświetlacz w desce umożliwia wybór jeden z trzech podstawowych języków. Brak polskiego od razu rzuca się razu w oczy.
Polskie menu w Escape jesteśmy w stanie dograć w zależności od wersji programu. Nie ma co ukrywać – z naszym dialektem komfort obsługi samochodu znacznie wzrasta. A tak prezentuje się auto już po konwersji:

 

Radio Ford Escape

 

Konwersja radia na europejskie częstotliwości

Drugą funkcją, którą możemy dodać jest konwersja radia. Dokładnie rzecz ujmując możemy sprawić, iż Twoje radio zamiast łapać nieparzyste stacje z krokiem 200Khz (np. 93.1, 93.3, 93.5) będzie odbierać wszystkie programów radiowych, a skok będzie co 50Khz. Umożliwi to odbiór stacji np. 93.1, 93.2, 93.3, 93.4…

Zmiany dokonywane są w module Sync:

ford escape polskie menu

Na koniec mała uwaga – wszelkie zmiany dokonywane są programowo. Nie potrzebujemy wykonywać żadnych zmian sprzętowych.

Jeżeli posiadasz inne radio z USA i brakuje Ci naszych funkcji – polecamy bezpośredni kontakt z nami, w celu omówienia szczegółów.

 

Szybko i bezpłatnie wyceń naprawę sprzętu.

lub zadaj pytanie: info@oematic.pl / +48 603 443 100

Udostępnij ten artykuł swoim znajomym