Przejdź do treści

Naprawa i odblokowanie nawigacji z serii Pioneer AVIC-F940BT

Kod do radia Pioneer AVIC-F940BT

Firma Pioneer kojarzy się większości ze sprzętem audio do samochodu – głównie ze świetnej jakości głośnikami. Jeszcze niewielu wiąże ją z modelami nawigacji i systemami multimedialnymi, a szkoda. AVIC-F940BT to 6-calowa nawigacja, której możliwościami nadal będziemy się zachwycać. Jak to bywa, czasem się coś się zepsuje – jednak nie ma powodu do paniki – ten model (i inne) z rodziny AVIC dołączyły do bogatej już oferty napraw Komtel Serwis.

Nie ma większego sensu, by rozpisywać się na temat jego właściwości – sprawdźcie je na stronie producenta. Od siebie możemy dodać, że jego główną zaletą jest funkcjonalność – nie znajdziecie tam gadżeciarskich opcji, wszystko jest jasne i w pełni przemyślane. System jest kompatybilny z większością aut, które posiadają na wyposażeniu kieszeń instalacyjną 2-DIN.

„Standardowe” usterki w AVIC-F940BT

 

Kod do radia Pioneer AVIC-F940BT

Pomimo że AVIC-F940 nie jest zaliczany do modeli awaryjnych, to jednak zdarzają się momenty, w których zwyczajnie odmówi posłuszeństwa.

Zdarza się, że radio przestaje działać lub zablokuje się w trakcie pracy. Najczęściej powtarzające się awarie to: zawieszanie się na logo, resetowanie się urządzenia, nie działający panel dotykowy czy błędy podczas aktualizacji.

 

Kod do radia Pioneer AVIC-F940BT

Odblokowanie systemu AVIC-F940BT nie stanowi żadnego wyzwania dla Komtel Serwis, ponieważ nasi pracownicy to najlepsi specjaliści, którzy prócz swych umiejętności mają dostęp do najnowszych technologii wspierających naprawę. Odkodowanie sprzętu to zazwyczaj przypomnienie wpisanego wcześniej kodu, a jeśli istnieje taka potrzeba, to zresetowanie całego urządzenia.

Dokonamy wszystkich niezbędnych napraw i aktualizacji – zarówno na poziomie sprzętowym, jak i na poziomie oprogramowania. Wyeliminujemy wszystkie źródła, nawet potencjalnych, problemów.

Jeżeli Twój Pioneer dotknięty został inną niż podane usterką, czym prędzej skontaktuj się z nami. Nie martw się – wspólnie zaradzimy problemom i naprawimy Twoją nawigację! Prócz modelu AVIC-F940BT zajmiemy się również AVIC-F840BT, AVIC-F40BT.

 


Ogólne warunki wykonania usługi serwisowej:

  • 1-2 dni robocze po dostarczeniu sprzętu do naszej firmy
  • na miejscu, na poczekaniu po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów

 

Szybko i bezpłatnie wyceń naprawę sprzętu.

lub zadaj pytanie: info@oematic.pl / +48 603 443 100

Udostępnij ten artykuł swoim znajomym