Rozkodowanie radia samochodowego i nawigacji

radio4-min

Skuteczne odkodowywanie radioodbiorników i nawigacji samochodowych

Rozkodowanie radia jest konieczne, gdy:

Nawigacja i radio samochodowe, czyli urządzenia, z których korzystasz w swoim samochodzie, mogą nie chcieć się uruchomić i wymagać od Ciebie podania kodu. Problem pojawia się, gdy nie jesteś w jego posiadaniu. Wówczas konieczne będzie rozkodowanie urządzeń, polegające na odczytaniu kodu z ich pamięci lub też zdalnym wygenerowaniu go przy użyciu specjalistycznych programów. Przeprowadzenie takiego zabiegu może być konieczne w kilku sytuacjach – kupienia używanego radia bez kodu, odpięcia akumulatora od auta, wgrania nowego oprogramowania do radia lub odłączenia prądu w samochodzie podczas prac serwisowych. Warto też wyposażyć się w kod nawet, gdy nie doszło do żadnej z powyższych sytuacji i zabezpieczyć się na przyszłość. W jaki sposób rozkodować radio? Sprawdź nasze usługi skutecznego odkodowywania radioodbiorników i nawigacji samochodowych!

Jak odblokować radio?

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, możemy zaproponować Ci skuteczne odkodowywanie radioodbiorników i nawigacji samochodowych przeprowadzone jedną z dwóch metod:

– odkodowanie zdalne – przesyłasz nam zdjęcie fabrycznej naklejki z radia z numerami seryjnymi, a my po opłaceniu faktury wysyłamy do Ciebie kod mailem

– odkodowanie sprzętowe – konieczne, gdy odkodowanie zdalne nie jest możliwe. Prosimy wówczas o nadesłanie radia kurierem, abyśmy mogli odczytać kod z pamięci i odesłać go do Ciebie wraz z radiem. Wymagane przede wszystkim w nowszych systemach, gdy właściciel radia ma możliwość samodzielnego wygenerowania kodu i tylko on go zna.

Oferujemy możliwość odkodowania radia wielu marek, do naszego serwisu mogą zgłosić się Klienci, których interesuje np.:

  • Rozkodowanie radia Ford
  • Rozkodowanie radia BMW
  • Rozkodowanie radia Audi
  • Rozkodowanie radia Nissan
  • Rozkodowanie radia Skoda
  • Rozkodowanie radia Mercedes
  • Rozkodowanie radia Suzuki

Dlaczego w przypadku niektórych nowych nawigacji nie da się wygenerować kodu zdalnie?

Niektóre nowe systemy umożliwiają użytkownikowi ustawienie własnego kodu zabezpieczającego. Rozwiązanie to wydaje się rozsądne, problem w tym, że tylko właściciel radia zna ten kod. Jeśli on go zapomni, wtedy nie ma możliwości odblokować radia zdalnie. Co więcej, w większości takich przypadków nawet ASO nie jest w stanie pomóc, ponieważ nie dysponują właściwą technologią, aby odczytać kod. Procedura odkodowania wysyłkowego jest dokładnie taka sama, jak w przypadku każdej innej naprawy: wysyłasz sprzęt do nas, a my odczytujemy kod z pamięci urządzenia i odsyłamy do Ciebie kurierem.

Jeśli Twój lokalny serwis nie jest w stanie odblokować Twojego radia lub nawigacji, przekaż im kontakt do nas – bo współpracujemy także z serwisami i ASO. Wszystkie usługi wykonujemy szybko i na wysokim poziomie, wiedząc jak ważne jest zadowolenie każdego Klienta.

Odblokuj swoje radio lub nawigację

Aby otrzymać kod odblokowujący do Twojego radia lub nawigacji, kliknij przycisk „Wyceń naprawę teraz”, który znajduje się na dole tej strony.

Następnie podążaj za dalszymi wskazówkami i niebawem skontaktujemy się z Tobą, wyjaśniając dalsze kroki.

Szybko i za rozsądne pieniądze odblokowali mi nawigacje Hondy, świetna obsługa i profesjonalizm na najwyższym poziomie .Bardzo Polecam!
Dmitrij Borowski
Dmitrij Borowski
20:11 23 Jun 21
3 miesiące próbowałem odkodować moją radionawigację z Brery (Magenti Marelli) i różni elektronicy, ASO nie byli w stanie mi pomóc, nikt nie wiedział jak to zrobić. W końcu znalazłem OEMatic gdzie praktycznie od ręki radio zostało odkodowane. Polecam, szczególnie posiadaczom Alfy Romeo
Michał Budzeń
Michał Budzeń
11:46 06 Jun 21
Serwis odblokował mi radio Nissan Connect. Sprawa załatwiona wysyłkowo, szybko i sprawnie. Radio działa OK.
Marcin Plewka
Marcin Plewka
10:32 07 May 18

Przykładowe systemy, które możemy odkodować

Szybko i bezpłatnie wyceń naprawę sprzętu.

Wyceń naprawę teraz

lub zadaj pytanie: info@oematic.pl / +48 603 443 100