Naprawa radia samochodowego

radio3-min

Retrofit nawigacji i radio

Nie wiesz jak naprawić radio samochodowe? Jednym z głównych obszarów działalności naszej firmy jest profesjonalny serwis radioodbiorników samochodowych. Doposażenie systemu w brakujący element, często usprawniający funkcjonowanie całości to retrofit. Przykładem jest system nawigacji RNS 315, do którego można dołączyć zestaw głośnomówiący. Pełny retrofit to nie tylko fizyczne poprowadzenie wiązki z kablami, dołożenie mikrofonu, ale również montaż układu BT na płycie głównej urządzenia oraz jego programowe aktywowanie. O ile te pierwsze zabiegi nie stanowią problemu dla większości poważnych zakładów car audio, o tyle ostatnie potrafią wykonać tylko niektórzy fachowcy. Jako nieliczni jesteśmy w stanie doposażyć taką jednostkę w brakujący moduł BT. Więcej na temat można poczytać w tym wątku.

TV-FREE – VIM (Video in Motion)

TV-FREE lub VIM (Video in Motion) – to możliwość oglądania filmów na ekranie nawigacji podczas jazdy samochodem. Bez problemu aktywujemy tę opcję nawet w najnowszych systemach, takich jak:

  • VW MIB Doscover PRO
  • Discovery PRO ( VW Golf 7, Passat B8, Polo 6R )
  • MMI 3G / 3G Plus ( Audi A6, A7 etc )
  • MiB II ( VW Passat B8, Skoda SuperB III )
  • RNS 510 / 810 ( VW Passat, Skoda Octavia )

Logo startowe w jednostkach multimedialnych

Logo startowe – to grafika powitalna w urządzeniu. Możemy zmienić ją na dowolną w wielu modelach.  Poza logiem, możemy zmienić także całe kodowanie systemu (np. zmiana z VW na Seat czy Skoda na VW  w RNS 310, RNS 315, RNS 510). 

Chcesz usprawnić lub naprawić fabryczne radio samochodowe? Skontaktuj się z nami, a wyjaśnimy Ci wszystkie możliwości dostępne dla Twojego urządzenia. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje naprawa radia samochodowego w naszym serwisie – poproś o bezpłatną wycenę!

Typowe modele którym dodajemy funkcji

Szybko i bezpłatnie wyceń naprawę sprzętu.

Wyceń naprawę teraz

lub zadaj pytanie: info@oematic.pl / +48 603 443 100