Naprawa wzmacniaczy samochodowych

logic7 z góry

Nie rezygnuj z wysokiej jakości dźwięku

Serwisujemy fabryczne wzmacniacze samochodowe i na nowo wydobywamy z nich dźwięk. Każda naprawa to także przegląd i test działania, a jest znacznie tańsza, niż wymiana. Naprawimy nawet zalany sprzęt – takie przypadki stanowią 80% napraw w naszym serwisie. Nie rezygnuj z wysokiej jakości dźwięku i zaufaj specjalistom!

Jakie są typowe objawy uszkodzonego wzmacniacza?

Zepsuty wzmacniacz w samochodzie objawia się najczęściej przez zakłócenia dźwięku – trzaski, buczenie lub całkowitą ciszę. Nierzadko usterka ma wpływ na wyświetlacz – powstają zaburzenia na magistrali światłowodowej, przez co jednostka centralna resetuje się, widzisz tylko logo lub w ogóle nie włącza się. Równie często problematyczny wzmacniacz pobiera dodatkowy prąd – co powoduje rozładowanie akumulatora. Poprawne rozpoznanie usterki i weryfikacja, to pierwszy etap naszego procesu naprawy wzmacniacza samochodowego.

Zepsuty wzmacniacz samochodowy – z jakich powodów psują się wzmacniacze dźwięku?

Z czego wynikają problemy ze wzmacniaczem samochodowym? Nie ma co ukrywać – 80% sprzętu jest po zawilgoceniu, 10% to usterki po przepięciach (np. odpalanie z dodatkowego rozruchu tzw. boostera), a kolejne 10% to wady programowe. Dobra wiadomość jest taka, że większość wzmacniaczy samochodowych jest do uratowania.

Naprawa wzmacniacza samochodowego – jakie modele serwisujemy?

  • Wzmacniacze Logic7 produkcji Harman Becker w autach Mercedes Benz: S klasa W221, CL W216
  • Wzmacniacze Bose z różnych modeli Audi np. A6, A8, Q7
  • Wzmacniacze Bose z aut Porsche
  • Wzmacniacze Bang & Olfusen / Lear z Audi np. A4, A5
  • Wzmacniacze ASK z różnych modeli Audi np. A6, A8
  • Wzmacniacze ASK z różnych modeli Porsche
  • Wzmacniacze produkcji Harman Becker z nowych BMW

Specjalizujemy się w naprawach wzmacniaczy samochodowych od lat. Możliwość naprawy wzmacniacza zależy od urządzenia – dlatego zawsze sugerujemy bezpośredni kontakt i potwierdzenie wykonania danej usługi.

Nie przejmuj się, jeśli nie znalazłeś na liście swojego wzmacniacza – modeli i wersji jest zbyt dużo, aby wszystkie wymienić na jednej stronie internetowej. Skontaktuj się z nami już teraz i przekonaj, czy nasz serwis naprawi Twój sprzęt.

Popularne wzmacniacze samochodowe, które naprawiamy

Szybko i bezpłatnie wyceń naprawę sprzętu.

Wyceń naprawę teraz

lub zadaj pytanie: info@oematic.pl / +48 603 443 100