Przejdź do treści

Kod do radia Zenec Z-E2015

Odkodowanie Zenec Z-E2015

Jasno trzeba stwierdzić, że na rynku zamienników fabrycznych nawigacji samochodowych zdecydowanym liderem jest niemiecka firma Zenec. Jeśli ktoś chce zdobyć radio lub nawigację dobrej jakości w niewygórowanej cenie sięga po Zenec – zwłaszcza jeśli jeździ autem takich marek, jak VW, Seat lub Skoda. Zenec Z-E2015 to kolejny model, który znajduje się w ofercie napraw Komtel Serwis!

Jak zapewne wiecie, radio wspiera sterowanie z kierownicy, łączy się poprzez magistralę CAN z komputerem samochodu oraz z wyświetlaczami. Nie będziemy się rozwodzić nad jego możliwościami, a więcej informacji odnośnie parametrów technicznych zasięgniecie na stronie producenta.

Kod do radia Zenec Z-E2015
Kod do radia Zenec Z-E2015

Gdzie znajdę Zenec Z-E2015?

Model Z-E2015 znajdą użytkownicy jeżdżący praktycznie wszystkimi modelami VW, Seatem: Leon, Alhambra, Leon i Altea, a także Skodą – Rapid, Octavia II oraz Superb II (także combi).

Kod zabezpieczający jednostkę wybierany jest przez użytkownika. Raz ustalony i włączony będzie aktywny do czasu odłączenia jednostki od akumulatora.

UWAGA: Przestrzegamy przed wpisywaniem losowych kodów – urządzenie potrafi się permanentnie zablokować, po czym nie będzie już opcji wpisywania kodu. Dla Komtel Serwis to jednak nie problem – specjalnie dla Państwa zresetujemy takie urządzenie. Podsumowując – odblokowanie lub – jak ktoś woli – odkodowanie Zenec Z-E2015 to nic innego, jak przypomnienie 4-cyfrowego kodu użytkownika urządzenia.

 

Najczęstsze usterki?

W stacjach multimedialnych Zenec zaliczyć do nich należy: zawieszanie się na logo, zablokowanie licznika wpisów, resetowanie się urządzenia, a nawet nie zawsze działający panel dotykowy.

Nie martw się – jeżeli Twoje radio posiada zupełnie inną niż opisywane usterkę – to czym prędzej skontaktuj się z nami! Wspólnie zaradzimy problemom i postaramy się naprawić nawigację.

 

Jak naprawiamy Zenec Z-E2015?

Serwis nawigacji Zenec Z-E2015 polega zazwyczaj na naprawie oprogramowania, dokonaniu odpowiednich zmian i usunięciu wszystkich – także potencjalnych – usterek.

Jeżeli awaria dotyczy kwestii technicznych i wymagana jest wymiana jednego z komponentów, usługę wykonujemy niezwłocznie po dostarczeniu potrzebnych części – wszystko, by skrócić Państwa cenny czas do minimum. Dla Państwa wiadomości – jesteśmy w stanie samodzielnie sprowadzić praktycznie wszystkie części zamienne do produktów firmy Zenec, co skutkuje jeszcze krótszym czasem oczekiwania na odbiór urządzenia.

 

Dodatkowe informacje na temat naprawy:

  • 1-2 dni robocze po dostarczeniu sprzętu do naszej firmy
  • na miejscu, na poczekaniu po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i warunków

Szybko i bezpłatnie wyceń naprawę sprzętu.

lub zadaj pytanie: info@oematic.pl / +48 603 443 100

Udostępnij ten artykuł swoim znajomym