Przejdź do treści

Naprawa i odkodowanie nawigacji Zenec ZE-NC5011D

Odkodowanie Zenec ZE-NC5011D

Na rynku zamienników fabrycznych nawigacji samochodowych zdecydowanym liderem jest firma Zenec. Niemiecka firma zdecydowanie przewyższa jakością swoich produktów urządzenia typowo made in china, produkując nawigacje dla takich marek jak VW, Seat, Skoda, Ford, Opel, BMW, Audi, Fiat, Hyundai oraz Mercedes. Dzisiejszym wpisem poświęconym Zenec ZE-NC5011D zaczynamy serię opisów usług serwisowych jakie wykonujemy naprawiając jednostki sygnowane logiem Zenec.

 

Zenec ZE-NC5011D
Zenec ZE-NC5011D

 

Odkodowanie Zenec ZE-NC5011D

Zanim skupimy się na odblokowaniu radia, zacznijmy od krótkiej informacji do jakich aut pasuje ZE-NC5011D:

  • Opel Antara od 2007 roku
  • Opel Astra H od 2007 do 2010 roku
  • Zafira B od 2007 do 2011 roku
Odkodwoanie Zenec ZE-NC5011D
Zenec ZE-NC5011D

 

 

Radio wspiera sterowanie z kierownicy, łączy się poprzez magistralę CAN z komputerem samochodu oraz z wyświetlaczami typu GID, CID oraz TID. Podświetlenie klawiszy w tej jednostce ma kolor pomarańczowy. Więcej informacji odnośnie parametrów technicznych można znaleźć na stronie producenta.

Kod zabezpieczający jednostkę wybierany jest przez użytkownika. Raz ustalony i włączony będzie aktywny do czasu odłączenia jednostki od akumulatora. Przestrzegamy przed wpisywaniem losowych kodów – urządzenie potrafi się permanentnie zablokować po czym nie będzie już opcji wpisywania kodu. Jesteśmy w stanie zresetować takie urządzenie również. Podsumowując – odblokowanie lub jak ktoś woli odkodowanie Zenec ZE-NC5011D to przypomnienie 4-cyfrowego kodu użytkownika urządzenia.

Naprawa Zenec ZE-NC5011D

 

Odkodowanie Zenec ZE-NC5011D
Naprawa Zenec ZE-NC5011D

 

Najczęstsze usterki stacji multimedialnych Zenec to: zawiesza się na logo, zablokowany licznik wpisów, resetowanie się urządzenia, niedziałający panel dotykowy. Jeżeli Twoje radio posiada nieopisaną powyżej usterkę – zachęcamy do kontaktu z nami, na pewno spróbujemy pomóc i naprawić nawigację.

Naprawa serwisowa nawigacji Zenec ZE-NC5011D polega najczęściej na naprawie oprogramowania, dokonaniu odpowiednich zmian i zniwelowaniu potencjalnych usterek. Jeżeli awaria dotyczy kwestii technicznych i wymagana jest wymiana jednego z elementów bądź części, usługa dokonywana jest niezwłocznie, tak aby nie wydłużać czasu naprawy. Jesteśmy w stanie dostarczyć większość części zamiennych do Zenec NC5011D.

 


Dodatkowe informacje na temat naprawy:

  • 1-2 dni robocze po dostarczeniu sprzętu do naszej firmy
  • na miejscu, na poczekaniu po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i warunków

Szybko i bezpłatnie wyceń naprawę sprzętu.

lub zadaj pytanie: info@oematic.pl / +48 603 443 100

Udostępnij ten artykuł swoim znajomym