Przejdź do treści

Honda Jazz naprawa zawieszającego się radia

Honda Jazz radio MF624RV

Fabryczne zestawy audio w samochodach Honda Jazz (MF624RV/MF9HN23S, 39175-SAA-G120-M1 oraz MF622RV/MF9HN08L) – zwłaszcza te z roczników 2002-2004 – miewają przeróżne problemy z prawidłowym funkcjonowaniem. Przekłada się to na znaczny spadek komfortu jazdy, wszak każdy kierowca umila ją sobie ulubionymi dźwiękami, prawda? Na szczęście jest Komtel Serwis! Szybko i skutecznie zajmiemy się naprawą fabrycznego radia z aut Honda Jazz, City oraz Fit.

Typowe usterki i problemy

Zawieszające się radio w tych modelach to wciąż wyjątkowo uciążliwy problem. Co to znaczy, że radio zawiesza się? Najczęściej nie reagują przyciski klawiatury, a i wyszukiwanie stacji radiowych nie jest możliwe. Jeśli chodzi o tę funkcję sprzętu to użytkownicy skarżą się, że nie działa też strojenie, nie mogą także zmienić stacji. Bardzo często także napęd CD odmawia posłuszeństwa – nie można włożyć/wyjąć płyt, muzyka nie jest odtwarzana, na wyświetlaczu pojawia się koszmarny komunikat ERROR, przycisk EJECT również nie spełnia swej roli.

Nie znasz przyczyn? Zaczynasz już się denerwować, bo za chwilę ruszasz w trasę, a fabryczny sprzęt audio zwyczajnie się zepsuł? Nie martw się! Komtel Serwis błyskawicznie upora się ze WSZYSTKIMI problemami.

Oferujemy doświadczenie w temacie naprawy radio w autach marki Honda, odpowiednio wyposażony serwis i solidne podejście również w przypadku wystąpienia innych usterek.

Formy naprawy

Twój koszmar zawieszającego się radia może się teraz skończyć! Wystarczy zepsuty odbiornik dostarczyć do naszego serwisu osobiście lub drogą wysyłkową. Na życzenie klienta możemy także samodzielnie wymontować go z auta i po fachowej naprawie w naszej firmie – zakończonej odpowiednimi testami – zainstalować go ponownie.

 

 

Honda Jazz MF624RV
Honda Jazz radio MF624RV

 

Usterki, z którymi się borykasz nie są opisane powyżej? To żaden problem! Zapraszamy do kontaktu – służymy radą i pomocną dłonią w naprawie.

 


Kiedy i jak? – czyli terminy i warunki:

  • KIEDY? 1-2 dni robocze po dostarczeniu sprzętu do siedziby naszej firmy.
    Naprawy możemy wykonać też od ręki na miejscu, po wcześniejszym uzgodnieniu dogodnego dla klienta terminu i warunków
  • JAK? Szybko i skutecznie: na nasze usługi dajemy 2 lata gwarancji

Szybko i bezpłatnie wyceń naprawę sprzętu.

lub zadaj pytanie: info@oematic.pl / +48 603 443 100

Udostępnij ten artykuł swoim znajomym