Przejdź do treści

Naprawa System has been locked. Contact your dealer w SLDA

Suzuki SLDA

Jeżeli wprowadziłeś 5 razy błędnie kod pin to Twoja nawigacja Suzuki SLDA zablokowała się całkowicie. Radio wypisuje abyś skontaktował się z ASO, ale oni niestety nie mają na to skutecznego rozwiązania. Poza kosztowną wymianą jednostki. Zamiast do kosza – wyślij radio do OEMatic. Mamy metodę na ten problem!

Co to znaczy SLDA?

Smartphone Linkage Display Audio to pełna nazwa systemu multimedialnego montowanego w autach marki Suzuki. Producentem SLDA jest Bosch. Fabryka przewidziała możliwość włączania, wyłączania oraz ustawiania własnego kodu zabezpieczającego dostęp do menu.

Jak zablokować całkowicie radio

Jeżeli zaznaczyłeś funkcję „ochrona przed kradzieżą za pomocą kodu PIN” i wyznaczyłeś własny to za każdym razem gdy odłączysz zasilanie w aucie zobaczysz ekra wołający o hasło. Taka sytuacja będzie miała miejsce chociażby przy zmianie akumulatora.  Dobre rozwiązanie – do czasu gdy pamiętasz jaki pin ustawiłeś. Gorzej jeżeli zapomniałeś i próbujesz.. po 5 razach zabawa się kończy. Efekt to System has been locked. Contact your dealer. 

 

Suzuki SLDA
Blokada System has been locked. Contact your dealer w SLDA

Naprawa zablokowanego SLDA

A co w przypadku gdy nawigacja już nie pozwala wpisywać kodu.. ? Wtedy możemy pomóc – mamy w OEMatic możliwość naprawy takiej usterki. Po przywróceniu do życia sprzęt wystarczy włożyć do auta. Nawigacja jest w pełni działająca – nawet z możliwością ponownego ustawienia i zmiany kodu na swój wybrany.

Masz problem z SLDA? Skontaktuj się z nami.

 

Szybko i bezpłatnie wyceń naprawę sprzętu.

lub zadaj pytanie: info@oematic.pl / +48 603 443 100

Udostępnij ten artykuł swoim znajomym